O nás

Firma Commodity Holding group s.r.o. -  „comoil-luzna“ byla založena v roce 2013 a navázala na bohaté dlouholeté zkušenosti  z oblasti velkoobchodního prodeje spojeného s budováním prodejních kanálů a vytvářením distribuční sítě firmy „VK Lužná“, která v regionu velmi úspěšně působila jako velkoobchodní i maloobchodní prodejce od roku 1993. Již od počátku se věnujeme obchodní a zprostředkovatelské činnosti. Naše dlouholeté zkušenosti nám pomáhají pochopit potřeby našich potencionálních zákazníků tak, abychom je v souladu s cíly firmy mohli vhodnou formou realizovat k oboustranné spokojenosti. Naší prioritou je spokojený zákazník, který bude rád naše služby využívat opakovaně. Tomu se snažíme podřizovat vše, včetně individuálního přístupu ke každému našemu klientovi s důrazem na rychlost dodávky zboží a příznivé ceny.

Na přání zákazníka provádíme výměny motorových olejů osobních automobilů včetně výměny olejového, vzduchového, kabinového případně i palivového filtru, kontrolu a doplnění náplní chladící soustavy vozidla včetně doplnění provozních kapalin.

Za velmi příznivé ceny zákazníkům nabízíme provedení jednoduchých oprav vozidel jako jsou výměny brzdových destiček, brzdových čelistí, brzdových kotoučů a bubnů, případně dalších drobných oprav dle přání a požadavků zákazníka.

Po vzájemné dohodě rovněž nabízíme v rámci regionu a blízkého okolí rozvoz našeho zboží ke koncovým zákazníkům, ale i pro servisy, prodejny, přepravní a stavební firmy a podobně.  

Na konkrétní poptávku speciálního, zákazníkem požadovaného sortimentu zboží, jsme schopni reagovat a požadované zboží dodat v co nejkratším časovém horizontu. Umíme nabídnout, zajistit a dodat produkty z různých oblastí průmyslu jako např. oleje pro potravinářství, oleje pro stavební stroje, speciální průmyslové převodové oleje, kompresorové oleje, atd.

Veškeré námi nabízené výrobky jsou v originálním balení, splňují potřebné normy a specifikace.

Nakupujeme pouze u renomovaných a prověřených dodavatelů v rámci celé EU, především od oficiálních českých distributorů s jasným původem zboží a špičkovou kvalitou nabízených produktů, jinými slovy, naše zboží je vždy originální (nejedná se o padělky, nebo levné náhražky) a v případě olejů se také jedná vždy o čerstvé oleje, obvykle ne starší 12-ti měsíců.

Samozřejmostí je seriózní jednání a zajištění rychlého dodání s možností osobního odběru v naší provozovně v Lišanech u Rakovníka.

Přejeme Vám příjemný nákup a těšíme se na Vaše objednávky.

Pracovníci firmy Commodity Holding group s.r.o. - „comoil-luzna“